Spółdzielcza 8, 15-441 Białystok
tel. 85 653 77 00
fax 85 732 95 05

Projekt:

"ecoZAWÓD - partnerstwo strategiczne na rzecz dostosowania systemów kształcenia zawodowego do wyzwań zielonej gospodarki" współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+

Czytaj więcej

Elektryk - OZE

Monter izolacji budowlanych - CO2

Technolog żywnosci - ECO żywność

Wybierz ecoZAWÓD

Platforma internetowa ekoStaż służy tworzeniu programów staży w trzech zawodach, które zostały wzbogacone o kompetencje ekologiczne w ramach projektu Erasmus+, pt.: "ecoZAWÓD - partnerstwo strategiczne na rzecz dostosowania systemów kształcenia zawodowego do wyzwań zielonej gospodarki"

Elektryk - OZE

W ramach projektu program nauczania w zawodzie elektryk został wzbogacony o moduły związane z odnawialnymi źródłami energii, w tym integracja systemów energetycznych w urządzeniach energii odnawialnej.

Monter izolacji budowlanych - CO2

W ramach projektu program nauczania w zawodzie monter izolacji budowlanych został wzbogacony o moduły związane z termomodernizacją i zmniejszaniem śladu węglowego.

Technolog żywnosci - ECO żywność

W ramach projektu program nauczania w zawodzie technolog żywności został wzbogacony o moduły związane z organizacją i nadzorowaniem produkcji wyrobów ekologicznych.

Dzięki modułowej formie, program stażu może być dostosowany do potrzeb ucznia, wymagań nauczyciela oraz możliwości przedsiębiorstwa, w którym odbywa się staż. Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją tworzenia programu stażu FAQ.

Na stronie znajdą Państwo również opracowania dotyczące trzech zawodów, które można bezpłatnie pobierać i korzystać z nim w szkole czy w przedsiębiorstwie. Mogą Państwo także wyrazić swoją opinię na temat programów na forum oraz zaproponować nowe zadania zawodowe tak, by platforma była jak najbardziej dostosowana do Państwa potrzeb

O projekcie

Projekt: "ecoZAWÓD - partnerstwo strategiczne na rzecz dostosowania systemów kształcenia zawodowego do wyzwań zielonej gospodarki" współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+

Celem projektu jest opracowanie i wdrożenie nowych programów nauczania zawodowego oraz praktyk zawodowych dla 3 kluczowych zawodów związanych z zieloną gospodarką w Polsce, Niemczech i Włoszech.

Czytaj więcej

Projekt w liczbach

8

Partnerów

3

Kraje

3

Programy nauczania

3

Mobilności

90

Uczestników mobilności

5

Wydarzeń upowszechniających

Ecostaż krok po kroku

Zarejestruj się

Załóż darmowe konto.

Zaloguj się

Zaloguj się aby mieć dostęp do swojego katalogu.

Uzupełnij czynności zawodowe

Po zalogowaniu dostępny będzie katalog, w którym można dodać oraz edytować listę zadań zawodowych.

Stwórz własny program stażu

Stwórz program stażu na podstwie listy zadań zawodowych.

Aktualności

Kontakt

Nie wahaj się z nami skontaktować. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wyślij wiadomość!

© Copyright BFKK 2016 .All Rights Reserved.