Spółdzielcza 8, 15-441 Białystok
tel. 85 653 77 00
fax 85 732 95 05

FAQ

Start > FAQ

Aby uzupełnić czynności zawodowe należy posiadać konto na naszej platformie. Po zalogowaniu należy wybrać jeden z trzech programów stażu: "Elektryk - OZE", "Monter izolacji budowlanych - CO2" lub "Technolog żywnosci - ECO żywność" widocznych w postaci "kafli". Po wybraniu odpowieniego programu stażu mamy dostęp do panelu, w którym możemy edytować "MÓJ KATALOG" oraz dodać lub przeglądać swoje staże. Aby dodać zadania zawodowe należy kliknąć "MÓJ KATALOG". Wyświetli się lista, którą możemy edytować bądź dodać nowe kategorie i jej podkategorie. Aby dodać kategorię wystarczy wpisać jej nazwę i kliknąć "DODAJ", tak samo należy postąpić z jej podkategorią.

Program stażu można dodać tylko jeśli wcześniej zostały utworzone czynności zawodowe, ponieważ to na nich opiera się program stażu. Aby go utworzyć należy na stronie głównej kliknąć jeden z trzech "kafli", który przeniesie do odpowiedniego panelu. Jeśli utworzone zostały wcześniej zadania zawodowe można teraz dodać staż. W tym celu należy kliknąć "NOWY STAŻ", przeniesiemy się w miejsce tworzenia nowego stażu. Na górze w tabeli należy wpisać nazwę programu (pod tą nazwą będzie później widoczny staż). Z listy znajdującej się na stronie trzeba wybrać interesującą nas czynność zawodową i kliknąć "DODAJ". Czynność zostanie poprawnie dodana jeśli wcześniej została uworzona jej podkategoria (czyt. "1. Jak uzupełnić czynności zawodowe?"). Po dodaniu czynności trzeba wybrać jej podkategorię i również kliknąć "DODAJ". W prawym górnym rogu tabeli wybieramy czas realizacji na konkretne zadanie. Na koniec pozostało kliknąć "ZAPISZ I GENERUJ PDF".

Tak. Można to zrobić w łatwy sposób wchodząc w panel wybranego pakietu edukacyjnego. Jeśli celem jest usunięcie stażu wystarcz kliknąć ikonę kosza widoczną po prawej stronie obok nazwy stworzonego stażu. Podobna ikona kosza usuwa wybraną kategorię z listy czynności zawodowych.

© Copyright BFKK 2016 .All Rights Reserved.